Ceturtdiena, 15 Janvāris 2015 09:53

Bumba grozā - 13. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

12. janvāra Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) "Bumba grozā" raidījuma viesi - BK "Jēkabpils"  treneris Rūdolfs Rozītis un centra pozīcijā spēlējošais, viens no sezonas rezultatīvākajiem basketbolistiem "lūšu" sastāvā - Pāvels Veselovs. 

Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs: Baltijas Basketbola līgā aizvadīta spēle mājās pret "TLU Kalev", kurā gūta pārliecinoša uzvara, savukārt "Aldaris" Latvijas Basketbola līgā nedēļas nogalē jēkabpilieši piekāpās sezonas stabilākajai vienībai "Jūrmala/Fēnikss" - komentē treneris R. Rozītis. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem raidījumā atbild P. Veselovs.

Nākamajā pirmdienā, 19. janvārī, studijā  viesosies Mikus Sokolovs.
Sūtiet BK "Jēkabpils" spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors savā īpašumā iegūs 2015. gada karsējmeiteņu kalendāru ar BK "Jēkabpils" spēlētāju parakstiem. Jautājumus līdz 18. janvārim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Pagājušā raidījuma uzvarētāja - Sandra! Apsveicam!
Trešdiena, 07 Janvāris 2015 14:47

Bumba grozā - 12. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) 2015. gada pirmais "Bumba grozā" raidījums ar BK "Jēkabpils" galveno treneri Edmundu Valeiko un basketbolistu Oskaru Virsi.

Raidījumā plašāk par aizvadītajiem notikumiem 2014. gada nogalē: sensacionālo uzvaru pār Latvijas vicečempioniem "VEF Rīga", kam sekoja rūgts zaudējums pret "Latvijas Universitātes" vīriem. Jaunajā gadā nu jau aizvadīts atbildes mačs sāpīgajam zaudējumam, kurā komanda ir pārliecinoši revanšējusies. Secinājumi, pārdomas un turpmākie plāni.

BK “Jēkabpils” gada nogalē ir bijis aktīvs arī ārpus spēļu laukuma – aizvadīti svētki kopā ar bāreņu nama “Līkumi” bērniem. Studijas viesi dalījās iespaidos par dienu, ko pavadījuši kopā ar bērniem. Par to un daudz ko citu plašāk “Bumba grozā” sezonas 12. raidījumā.

Nākamnedēļ, 12. janvārī, “Bumba grozā” viesosies viens no BK “Jēkabpils” rezultatīvākajiem spēlētājiem – Pāvels Veselovs. Sūtiet sev interesējošos jautājumus basketbolistam līdz 11. janvārim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

BK “Jēkabpils” spēlētāja izvēlēts jautājuma autors savā īpašumā iegūs Latvijas basketbola komandu karsējmeiteņu kalendāru 2015. gadam!

Raidījums “Bumba grozā” 2014./2015. g. sezonā Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) ēterā izskan katru pirmdienu pl. 16.10, atkārtojumā - otrdienās pl. 11.10.

Otrdiena, 30 Decembris 2014 14:26

Bumba grozā - Ziemassvētku raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
Īsi pirms Ziemassvētkiem Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) studijā viesojās BK "Jēkabpils" komanda pilnā sastāvā, lai atšķirībā no ierastā raidījuma formāta,  tēma tajā būtu saistīta tikai un vienīgi par Ziemassvētkiem un Jauno gadu!
 
Kā Ziemassvētkus pavada Jēkabpils basketbolisti? Cik daudz patiesībā BK "Jēkabpils" puiši ir informēti par svētku tradīcijām? Par to un daudz ko citu "Bumba grozā" 11. raidījumā.
Pirmdiena, 22 Decembris 2014 08:39

Bumba grozā - 10. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
15. decembra Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) raidījumā "Bumba grozā" viesojās biedrības "Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba" pārstāvji - Baiba Grasa, Edijs Stiebriņš un Toms Kohanovs!
Raidījumā plašāk par 2013. gadā dibināto biedrību "Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs", tās mērķiem un uzdevumiem, piesaistot un apmācot jaunos un talantīgos sportistus no Latgales, Vidzemes. Biedrības pārstāve B. Grasa informē par līdzšinējiem sasniegumiem, pasākumiem, ko rīko biedrība, lai veicinātu jauniešu iesaisti kluba darbībā. Tāpat raidījumā dzirdēsiet par līdz šim veiksmīgi noslēgtajiem līgumiem ar jaunajiem talantiem. Raidījuma viesi Toms Kohanovs un Edjis Stiebriņš, ka ir jaunatnes kluba sastāvā, stāsta par saviem iespaidiem un līdzšinējo attīstību ar "Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba" atbalstu.
Raidījuma otrajā daļā biedrības pārstāve informē par decembrī "Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba" organizēto projektu: par notikušajām aktivitātēm, aizvadot lekcijas Jēkabpils jauniešiem, par šajā nedēļā organizēto sporta nometni, kuras ietvaros tiek rīkots basketbola nakts turnīrs"Ziemassvētku lūsis 2014", kā arī vēl citām plānotajām aktivitātē projektā.
ldz ritoshais logo web

Projektu atbalsta “LDZ ritošā sastāva serviss”. Projektu organizē “Austrumlatvijas jauniešu sporta klubs”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, BK “Jēkabpils”, Jēkabpils sporta centrs.
Ceturtdiena, 11 Decembris 2014 16:03

Bumba grozā - 9. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

8. decembra raidījuma viesi - BK "Jēkabpils" galvenais treneris Edmunds Valeiko un sezonas spilgtākais papildinājums sastāvā – Rihards Kuksiks.

Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs, ko komentē E. Valeiko. R. Kuksiks raidījumā stāsta par gūto pieredzi mācoties un spēlējot Amerikā, to, kā veidojusies basketbolista karjera, ar kādām grūtībām uzbrucējam nācies saskarties. Tāpat rīdzinieks atklāj visiem interesējošo jautājumu par tālākajiem plāniem sezonā. Kā jau ierasts raidījumā – jaunais spēlētājs atbild uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem.Nākamajā pirmdienā, 15. decembrī, studijā viesosies “Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba” dalībnieki. Kā jau iepriekš ziņots,biedrība "Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs" sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, BK "Jēkabpils" un Jēkabpils sporta centru projekta ietvaros organizē vairākus pasākumus ar mērķi izglītot jaunatni par fizisko aktivitāšu nozīmi veselīga dzīvesveida ievērošanā. Par aizvadītajām un gaidāmajām aktivitātēm jau nākamajā “Bumba grozā” raidījumā.

Pagājušā raidījumā uzvarējis un savā īpašumā īpašo krūzīti atkal ir ieguvis aktīvais BK “Jēkabpils” līdzjutējs Ainārs! Apsveicam!
Piektdiena, 05 Decembris 2014 12:17

Bumba grozā - 8. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
1. decembra raidījuma viesi - BK "Jēkabpils" leģionārs Devins Teilors un fizioterapeite Ance Zariņa. Klausies raidījumu "Bumba grozā" un iepazīsties tuvāk ar amerikāņu basketbolistu D. Teiloru, kā arī no A. Zariņas uzzini detaļas par spēlētāju atveseļošanās procesiem pēc traumām.

Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs, ko komentē BK "Jēkabpils" uzbrucējs Teilors. Fizioterapeites Zariņas atbildes uz jautājumiem raidījuma laikā ļauj ieskatīties dziļāk komandas iekšienē - traumu likstas, atveseļošanās procesi, pienākumi ar kuriem nākas saskarties ikdienas gādājot par BK "Jēkabpils" fizisko veselību. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem šajā raidījumā atbild Teilors.
Nākamajā pirmdienā, 8. decembrī, studijā pirmo reizi viesosies BK "Jēkabpils" nozīmīgais komandas papildinājums, Latvijas valstvienības spēlētājs - Rihards Kuksiks. Sūtiet BK "Jēkabpils" 2014./2015. gada sezonas jaunajam spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz 7. decembrim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 
Pagājušā raidījumā uzvarējis un savā īpašumā īpašo krūzīti ir ieguvis Jānis! Apsveicam!
Šajā sezonā raidījums Jēkabpils Radio1 ēterā (107.0 FM) skanēs pirmdienās pl. 16.10, bet atkārtojumu klausieties otrdienās
Trešdiena, 26 Novembris 2014 13:18

Bumba grozā - 7. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
24. novembra raidījuma viesi - BK "Jēkabpils"  komandas kapteinis, saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš un sezonas jaunais spēlētājs centra pozīcijā Andrejs Šeļakovs. Klausies raidījumu "Bumba grozā" un uzzini vēl nedzirdētus faktus par 26 gadus veco basketbolistu A. Šeļakovu!
 
Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs - komentē komandas kapteinis Rinalds Sirsniņš. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem raidījumā atbild A. Šeļakovs.
Ar kādām noskaņām Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu 18. novembri ir aizvadījuši Jēkabpils basketbolisti? Vai Šeļakovs ir ne tikai talantīgs basketbolists, bet arī dejotājs? Par to visu un vēl vairāk raidījumā "Bumba grozā"!
Nākamajā pirmdienā, 1. decembrī, studijā pirmo reizi viesosies BK "Jēkabpils" viesspēlētājs - amerikānis Devins Teilors.
Sūtiet BK "Jēkabpils" 2014./2015. gada sezonas jaunajam spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz 30. novembrim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Pagājušā raidījumā atkārtoti uzvarējis un savā īpašumā ieguvis īpašo krūzīti ir Ainārs Bajinskis! Apsveicam!
 
Piektdiena, 14 Novembris 2014 11:10

Bumba grozā - 6. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
“Bumba grozā” 2014./2015. sezonas 6. raidījums. 10. novembra raidījuma studijas viesi - BK "Jēkabpils"  treneris Rūdolfs Rozītis un jaunais leģionārs BK "Jēkabpils" sastāvā - Povils Čukins.
 
Raidījumā plašāk par aizgājušās nedēļas spēlēm, ko komentē treneris R. Rozītis. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem raidījumā atbild P. Čukins. Klausies raidījumu "Bumba grozā" un uzzini par lietuviešu spēlētāju jaunus un pārsteidzošus faktus!
Nākamajā pirmdienā, 24. novembrī, studijā pirmo reizi amerikānis basketbolists Devins Teilors (Devin Marquise Taylor). Sūtiet BK "Jēkabpils" 2014./2015. gada sezonas jaunajam viesspēlētājam D. Teiloram sev interesējošos jautājumus! Interesantākā jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz 23. novembrim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 
Pagājušā raidījuma uzvarētājs - Ainārs Bajinskis! Apsveicam!
Šajā sezonā raidījums Jēkabpils Radio1 ēterā (107.0 FM) skanēs pirmdienās pl. 16.10, bet atkārtojumu klausieties otrdienās
Page 1 of 6