Trešdiena, 25 Februāris 2015 09:57

Bumba grozā - 17. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

Jūsu uzmanībai Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) 23. februāra “Bumba grozā” raidījums ar BK “Jēkabpils” spēlētājiem, kas pārstāvēja komandu “Aldaris” LBL Zvaigžņu spēlē – Edgaru Štelmaheru un Devinu Teiloru.

Raidījuma pirmajā daļā plašāk par 19. februārī aizvadīto mājas spēli pret “Latvijas Universitāti”, kurā BK “Jēkabpils” pārliecinoši pārspēja pretinieku. Komentāri un pārdomas par uzvaru no raidījuma viesiem. Tāpat arī neliels ieskats “Aldaris” LBL regulārā turnīra tabulā un informācija par gaidāmajām spēlēm čempionātā.

“Bumba grozā” otrajā daļā par aizgājušās nedēļas Latvijas basketbola gada spilgtāko notikumu - Zvaigžņu spēli Ventspilī. D. Teilors Jēkabpils komandu pārstāvēja Leģionāru komandas pamatsastāvā, tā arī piedalījās slam-dank konkursā, savukārt E. Štelmahers – trīpunktu metienu sacensībās. Emociju Zvaigžņu spēlē netrūka! Kā šajā pasākumā jutās un kādus rezultātus sasniedza BK “Jēkabpils” spēlētāji, skaties februāra noslēdzošajā “Bumba grozā” raidījumā!

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, „LDZ Cargo”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA “Pata”, SIA „Mikor”, SIA “LIK Sistēmas”, SIA “LatGran”, AS „LNK industries”.

Trešdiena, 18 Februāris 2015 15:16

Bumba grozā - 16. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
16. februāra Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) raidījumā "Bumba grozā" viesojās jaunie Jēkabpils basketbolisti - Toms Kohanovs, Artis Arnītis un Edijs Stiebriņš.
 
Raidījuma plašāk par jaunajiem un talantīgajiem Jēkabpils basketbolistiem - puišu panākumiem Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijā un Jaunatnes līgā, par pieredzi, kas gūta trenējoties un aizvadot spēles ar pieredzējušajiem BK "Jēkabpils" vīriem un tāpat arī par nākotnes plāniem attiecībā uz basketbolu.

Nākamajā, 23. februāra, raidījumā pirmo reizi viesosies lietuvietis Dovids Rediks! Sūtiet BK "Jēkabpils" spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors savā īpašumā iegūs īpašu balvu. Jautājumus līdz 22. februārim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 
Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, „LDZ Cargo”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA “Pata”, SIA „Mikor”, SIA “LIK Sistēmas”, SIA “LatGran”, AS „LNK industries”.
Ceturtdiena, 12 Februāris 2015 11:46

Bumba grozā - 15. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

Jūsu uzmanībai Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) 9. februāra “Bumba grozā” raidījums ar Andreju Šeļakovu viesos. Viss par un ap basketbolu Jēkabpilī! Otrajā raidījuma daļā – tematiski jautājumi par gaidāmo Sv. Valentīna dienu.

Pēc pēdējā raidījuma 26. janvārī BK “Jēkabpils” aizvadījis divas spēles “Aldaris” Latvijas Basketbola līgā pret “Valmieru”, “Barons/Ldz”, kā arī Baltijas Basketbola līgā bija notikusi pirmā astotdaļfināla cīņā pret “Liepāja/Triobet” vienību. Jāatzīmē, ka raidījuma ieraksts tapis nedēļas sākumā, kad vēl nebija skaidrs jēkabpiliešu tālākais liktenis – sezona BBL ir beigusies. Aizvadīto spēļu sniegumu vērtē un savās pārdomās par rezultātiem dalās BK “Jēkabpils” centra pozīcijā spēlējošais A. Šeļakovs.

Raidījuma otrā daļa tematiski Valentīndienas ieskaņās. “Bumba grozā” viesis stāsta par savām izjūtām Sv. Valentīna dienā. Kā šo dienu atzīmē basketbolists? Vai BK “Jēkabpils” pieredzējušais spēlētājs mēdz būt romantisks? Tāpat uzzini, kā šo dienu svin Ukrainā un Spānijā, kur Šeļakovs ir spēlējis iepriekš.

UZMANĪBU! 14. februāra spēlē pret “Liepāja/Triobet” aicinām daiļā dzimuma līdzjutējas aktīvāk izrādīt simpātijas kluba spēlētājiem! Iesakam izgatavot plakātus ar sauķliem, zīmējumiem! Ikvienai autorei gaidām īpašs pārsteigums no kluba spēlētājiem.

Nākamajā raidījumā pirmo reizi viesosies lietuvietis Dovids Rediks! Sūtiet BK "Jēkabpils" spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors savā īpašumā iegūs īpašu balvu. Jautājumus līdz 15. februārim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Ceturtdiena, 29 Janvāris 2015 13:05

Bumba grozā - 14. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

26. janvāra Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) "Bumba grozā" raidījuma viesi -  Mikus Sokolovs un Edgars Štelmahers.

Raidījumā plašāk par aizvadītajām spēlēm „Aldaris” Latvijas Basketbola līgā pret BK „Venstpils”, regulārā turnīra noslēguma maču Baltijas Basketbola līgā pret „Lietkabeli” un nedaudz par turpmāko cīņu play –off pret BK „Liepāja/Triobet”. 

Tāpat raidījumā klausies  par aktualitātēm ārpus laukuma: aizvadīta sporta stunda 2. vidusskolā, komandas apbalvošana Jēkabpils sporta laureātā un gaidāmo "Zvaigžņu spēli" Ventspilī.

Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem šoreiz atbild Mikus Sokolovs. Savā īpašumā 2015. gada karsējmeiteņu kalendāru ar BK "Jēkabpils" spēlētāju parakstiem iegūst - Sabīne un Anastasija. Apsveicam!

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, „LDZ Cargo”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA “Pata”, SIA „Mikor”, SIA “LIK Sistēmas”, SIA “LatGran”, AS „LNK industries”.

Ceturtdiena, 15 Janvāris 2015 09:53

Bumba grozā - 13. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

12. janvāra Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) "Bumba grozā" raidījuma viesi - BK "Jēkabpils"  treneris Rūdolfs Rozītis un centra pozīcijā spēlējošais, viens no sezonas rezultatīvākajiem basketbolistiem "lūšu" sastāvā - Pāvels Veselovs. 

Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs: Baltijas Basketbola līgā aizvadīta spēle mājās pret "TLU Kalev", kurā gūta pārliecinoša uzvara, savukārt "Aldaris" Latvijas Basketbola līgā nedēļas nogalē jēkabpilieši piekāpās sezonas stabilākajai vienībai "Jūrmala/Fēnikss" - komentē treneris R. Rozītis. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem raidījumā atbild P. Veselovs.

Nākamajā pirmdienā, 19. janvārī, studijā  viesosies Mikus Sokolovs.
Sūtiet BK "Jēkabpils" spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors savā īpašumā iegūs 2015. gada karsējmeiteņu kalendāru ar BK "Jēkabpils" spēlētāju parakstiem. Jautājumus līdz 18. janvārim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Pagājušā raidījuma uzvarētāja - Sandra! Apsveicam!
Trešdiena, 07 Janvāris 2015 14:47

Bumba grozā - 12. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) 2015. gada pirmais "Bumba grozā" raidījums ar BK "Jēkabpils" galveno treneri Edmundu Valeiko un basketbolistu Oskaru Virsi.

Raidījumā plašāk par aizvadītajiem notikumiem 2014. gada nogalē: sensacionālo uzvaru pār Latvijas vicečempioniem "VEF Rīga", kam sekoja rūgts zaudējums pret "Latvijas Universitātes" vīriem. Jaunajā gadā nu jau aizvadīts atbildes mačs sāpīgajam zaudējumam, kurā komanda ir pārliecinoši revanšējusies. Secinājumi, pārdomas un turpmākie plāni.

BK “Jēkabpils” gada nogalē ir bijis aktīvs arī ārpus spēļu laukuma – aizvadīti svētki kopā ar bāreņu nama “Līkumi” bērniem. Studijas viesi dalījās iespaidos par dienu, ko pavadījuši kopā ar bērniem. Par to un daudz ko citu plašāk “Bumba grozā” sezonas 12. raidījumā.

Nākamnedēļ, 12. janvārī, “Bumba grozā” viesosies viens no BK “Jēkabpils” rezultatīvākajiem spēlētājiem – Pāvels Veselovs. Sūtiet sev interesējošos jautājumus basketbolistam līdz 11. janvārim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

BK “Jēkabpils” spēlētāja izvēlēts jautājuma autors savā īpašumā iegūs Latvijas basketbola komandu karsējmeiteņu kalendāru 2015. gadam!

Raidījums “Bumba grozā” 2014./2015. g. sezonā Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) ēterā izskan katru pirmdienu pl. 16.10, atkārtojumā - otrdienās pl. 11.10.

Otrdiena, 30 Decembris 2014 14:26

Bumba grozā - Ziemassvētku raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
Īsi pirms Ziemassvētkiem Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) studijā viesojās BK "Jēkabpils" komanda pilnā sastāvā, lai atšķirībā no ierastā raidījuma formāta,  tēma tajā būtu saistīta tikai un vienīgi par Ziemassvētkiem un Jauno gadu!
 
Kā Ziemassvētkus pavada Jēkabpils basketbolisti? Cik daudz patiesībā BK "Jēkabpils" puiši ir informēti par svētku tradīcijām? Par to un daudz ko citu "Bumba grozā" 11. raidījumā.
Pirmdiena, 22 Decembris 2014 08:39

Bumba grozā - 10. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
15. decembra Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) raidījumā "Bumba grozā" viesojās biedrības "Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba" pārstāvji - Baiba Grasa, Edijs Stiebriņš un Toms Kohanovs!
Raidījumā plašāk par 2013. gadā dibināto biedrību "Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs", tās mērķiem un uzdevumiem, piesaistot un apmācot jaunos un talantīgos sportistus no Latgales, Vidzemes. Biedrības pārstāve B. Grasa informē par līdzšinējiem sasniegumiem, pasākumiem, ko rīko biedrība, lai veicinātu jauniešu iesaisti kluba darbībā. Tāpat raidījumā dzirdēsiet par līdz šim veiksmīgi noslēgtajiem līgumiem ar jaunajiem talantiem. Raidījuma viesi Toms Kohanovs un Edjis Stiebriņš, ka ir jaunatnes kluba sastāvā, stāsta par saviem iespaidiem un līdzšinējo attīstību ar "Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba" atbalstu.
Raidījuma otrajā daļā biedrības pārstāve informē par decembrī "Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba" organizēto projektu: par notikušajām aktivitātēm, aizvadot lekcijas Jēkabpils jauniešiem, par šajā nedēļā organizēto sporta nometni, kuras ietvaros tiek rīkots basketbola nakts turnīrs"Ziemassvētku lūsis 2014", kā arī vēl citām plānotajām aktivitātē projektā.
ldz ritoshais logo web

Projektu atbalsta “LDZ ritošā sastāva serviss”. Projektu organizē “Austrumlatvijas jauniešu sporta klubs”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, BK “Jēkabpils”, Jēkabpils sporta centrs.
Page 1 of 7