Ceturtdiena, 11 Decembris 2014 16:03

Bumba grozā - 9. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:

8. decembra raidījuma viesi - BK "Jēkabpils" galvenais treneris Edmunds Valeiko un sezonas spilgtākais papildinājums sastāvā – Rihards Kuksiks.

Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs, ko komentē E. Valeiko. R. Kuksiks raidījumā stāsta par gūto pieredzi mācoties un spēlējot Amerikā, to, kā veidojusies basketbolista karjera, ar kādām grūtībām uzbrucējam nācies saskarties. Tāpat rīdzinieks atklāj visiem interesējošo jautājumu par tālākajiem plāniem sezonā. Kā jau ierasts raidījumā – jaunais spēlētājs atbild uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem.Nākamajā pirmdienā, 15. decembrī, studijā viesosies “Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba” dalībnieki. Kā jau iepriekš ziņots,biedrība "Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs" sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, BK "Jēkabpils" un Jēkabpils sporta centru projekta ietvaros organizē vairākus pasākumus ar mērķi izglītot jaunatni par fizisko aktivitāšu nozīmi veselīga dzīvesveida ievērošanā. Par aizvadītajām un gaidāmajām aktivitātēm jau nākamajā “Bumba grozā” raidījumā.

Pagājušā raidījumā uzvarējis un savā īpašumā īpašo krūzīti atkal ir ieguvis aktīvais BK “Jēkabpils” līdzjutējs Ainārs! Apsveicam!
Piektdiena, 05 Decembris 2014 12:17

Bumba grozā - 8. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
1. decembra raidījuma viesi - BK "Jēkabpils" leģionārs Devins Teilors un fizioterapeite Ance Zariņa. Klausies raidījumu "Bumba grozā" un iepazīsties tuvāk ar amerikāņu basketbolistu D. Teiloru, kā arī no A. Zariņas uzzini detaļas par spēlētāju atveseļošanās procesiem pēc traumām.

Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs, ko komentē BK "Jēkabpils" uzbrucējs Teilors. Fizioterapeites Zariņas atbildes uz jautājumiem raidījuma laikā ļauj ieskatīties dziļāk komandas iekšienē - traumu likstas, atveseļošanās procesi, pienākumi ar kuriem nākas saskarties ikdienas gādājot par BK "Jēkabpils" fizisko veselību. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem šajā raidījumā atbild Teilors.
Nākamajā pirmdienā, 8. decembrī, studijā pirmo reizi viesosies BK "Jēkabpils" nozīmīgais komandas papildinājums, Latvijas valstvienības spēlētājs - Rihards Kuksiks. Sūtiet BK "Jēkabpils" 2014./2015. gada sezonas jaunajam spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz 7. decembrim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 
Pagājušā raidījumā uzvarējis un savā īpašumā īpašo krūzīti ir ieguvis Jānis! Apsveicam!
Šajā sezonā raidījums Jēkabpils Radio1 ēterā (107.0 FM) skanēs pirmdienās pl. 16.10, bet atkārtojumu klausieties otrdienās
Trešdiena, 26 Novembris 2014 13:18

Bumba grozā - 7. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
24. novembra raidījuma viesi - BK "Jēkabpils"  komandas kapteinis, saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš un sezonas jaunais spēlētājs centra pozīcijā Andrejs Šeļakovs. Klausies raidījumu "Bumba grozā" un uzzini vēl nedzirdētus faktus par 26 gadus veco basketbolistu A. Šeļakovu!
 
Raidījumā plašāk par aktualitātēm un atskatu aizvadītajās spēlēs - komentē komandas kapteinis Rinalds Sirsniņš. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem raidījumā atbild A. Šeļakovs.
Ar kādām noskaņām Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu 18. novembri ir aizvadījuši Jēkabpils basketbolisti? Vai Šeļakovs ir ne tikai talantīgs basketbolists, bet arī dejotājs? Par to visu un vēl vairāk raidījumā "Bumba grozā"!
Nākamajā pirmdienā, 1. decembrī, studijā pirmo reizi viesosies BK "Jēkabpils" viesspēlētājs - amerikānis Devins Teilors.
Sūtiet BK "Jēkabpils" 2014./2015. gada sezonas jaunajam spēlētājam sev interesējošos jautājumus! Basketbolista izvēlēts jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz 30. novembrim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Pagājušā raidījumā atkārtoti uzvarējis un savā īpašumā ieguvis īpašo krūzīti ir Ainārs Bajinskis! Apsveicam!
 
Piektdiena, 14 Novembris 2014 11:10

Bumba grozā - 6. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
“Bumba grozā” 2014./2015. sezonas 6. raidījums. 10. novembra raidījuma studijas viesi - BK "Jēkabpils"  treneris Rūdolfs Rozītis un jaunais leģionārs BK "Jēkabpils" sastāvā - Povils Čukins.
 
Raidījumā plašāk par aizgājušās nedēļas spēlēm, ko komentē treneris R. Rozītis. Uz klausītāju iesūtītajiem jautājumiem raidījumā atbild P. Čukins. Klausies raidījumu "Bumba grozā" un uzzini par lietuviešu spēlētāju jaunus un pārsteidzošus faktus!
Nākamajā pirmdienā, 24. novembrī, studijā pirmo reizi amerikānis basketbolists Devins Teilors (Devin Marquise Taylor). Sūtiet BK "Jēkabpils" 2014./2015. gada sezonas jaunajam viesspēlētājam D. Teiloram sev interesējošos jautājumus! Interesantākā jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz 23. novembrim gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 
Pagājušā raidījuma uzvarētājs - Ainārs Bajinskis! Apsveicam!
Šajā sezonā raidījums Jēkabpils Radio1 ēterā (107.0 FM) skanēs pirmdienās pl. 16.10, bet atkārtojumu klausieties otrdienās
Trešdiena, 05 Novembris 2014 10:06

Bumba grozā - 5. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
“Bumba grozā” 2014./2015. sezonas 5. raidījums. 3. novembra raidījuma studijas viesi - BK "Jēkabpils" galvenais treneris Edmunds Valeiko un jaunais basketbolists BK "Jēkabpils" sastāvā - Edgars Štelmahers.
 
Raidījumā par aizgājušās nedēļas spēlēm: Baltijas Basketbola līgā aizvadīta cīņa pret "Prienai", kurā arī tika gūta pārliecinoša uzvara, taču jau nedēļas nogalē "Aldaris" Latvijas Basketbola līgā (LBL) piedzīvots rūgts zaudējums pret "Barons kvartāls". Aizvadītās spēles komentē galvenais treneris E. Valeiko. Uz klausītāju iesūtītajiem un citiem interesantiem jautājumiem raidījumā atbild E. Štelmahers.
Nākamajā pirmdienā, 10. novembrī, studijā pirmo reizi viesosies lietuviešu basketbolists Povils Čukins (Povilas Cukinas). Esiet aicināti sūtīt BK "Jēkabpils" 2014./2015. gada sezonas jaunajam spēlētājam jautājumus! Interesantākā jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz pat svētdienai gaidīsim uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Pagājušā raidījuma uzvarētājs - Ingimārs! Apsveicam!
 
Šajā sezonā raidījums Jēkabpils Radio1 ēterā (107.0 FM) skanēs pirmdienās pl. 16.10, bet atkārtojumu klausieties otrdienās
Trešdiena, 29 Oktobris 2014 10:15

Bumba grozā - 4. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
“Bumba grozā” 2014./2015. sezonas 4. raidījums. 27. oktobra raidījuma studijas viesi - BK "Jēkabpils" spēlētāji Mikus Sokolovs un jaunās sezonas komandas papildinājums - basketbolists Artūrs Dušelis. Viss par un ap basketbolu Jēkabpilī!
 
Nākamajā pirmdienā, 3. novembrī studijā viesosies "Bumba grozā" klausītāju izvēlēts komandas spēlētājs! Iesūti savu favorītspēlētāju, kuru Tu vēlies dzirdēt nākamajos Jēkabpils Radio1 (107.0 FM) raidījumos. Savu variantu sūti līdz ceturtdienai (30.10.) uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 
Tāpat pēc nākamā viesa paziņošanas esiet aicināti sūtīt jautājumus! Interesantākā jautājuma autors iegūs pārsteiguma balvu no BK “Jēkabpils”. Jautājumus līdz pat svētdienai gaidīsim uz to pašu e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Pagājušā raidījuma uzvarētāja - Rainers! Apsveicam!
Trešdiena, 22 Oktobris 2014 11:34

Bumba grozā - 3. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
“Bumba grozā” 2014./2015. sezonas 3. raidījums.
Viss par un ap basketbolu Jēkabpilī!
20. oktobra raidījuma studijas viesi - BK "Jēkabpils" spēlētāji Oskars Virsis un Mārtiņš Kravčenko
Otrdiena, 21 Oktobris 2014 15:13

Bumba grozā 2014/2015 - 2. raidījums (+VIDEO)

Informācijas avots:
“Bumba grozā” 2014./2015. sezona. 13. oktobra raidījumā studijas viesi - BK "Jēkabpils" treneris Rūdolfs Rozītis un basketbolists Pāvels Veselovs.
Page 1 of 6