Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" Jēkabpils kultūras pārvaldes vadītāja Inta Ūbele un sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece stāsta par pasākumiem Jēkabpilī Ziemassvētku laikā un Gadumijā.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar Jēkabpils jauniešu domes komunikāciju speciālisti Signi Šūmakeri un tehnisko direktoru Gvido Zaķēnu par šogad paveikto un vēl gada nogalē gaidāmajiem pasākumiem.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar pilsētas mākslinieci Sandu Mālnieci par pilsētas izgaismošanu un galvenās egles rotāšanu, sagaidot Ziemassvētkus. Savukārt Jēkabpils kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece stāsta par to, kā norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, tiks iedegta galvenā egle un citiem Adventas un Ziemassvētku laika pasākumiem pilsētā.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar Jēkabpils pilsētas Sociālā dienesta vadītāju Juri Tužikovu par deinstitucionalizācijas projekta realizēšanu Jēkabpilī.
Page 1 of 11

Koncertieraksts