Raidījumu cikla "Jēkabpils laikmeta griežos" 4.raidījumā saruna ar Jēkabpils kultūras pārvaldes vadītāju Intu Ūbeli un Jēkabpils kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālisti Ievu Druvenieci par tradīciju - svinēt pilsētas svētkus Jēkabpilī, par to, kā šī tradīcija sākās un kā 20 gadu laikā tā ir attīstījusies. Raidījumu finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.  
Cikla "Jēkabpils laikmeta griežos" 3.raidījums. Tajā saruna par Jēkabpils pilsonisko sabiedrību, biedrību veidošanos, Jēkabpils ugunsdzēsēju vēsturi. Par šo Jēkabpils jomu stāsta Jēkabpils vēstures muzeja direktore Inese Berķe. Raidījumu finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.
Jēkabpilī šonedēļ svinēs pilsētas svētkus. Plašāk par to "Aktuālajā komentārā" stāsta Jēkabpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva druviniece.
Jēkabpils dome šodien apstiprināja Jēkabpils pilsētas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstības koncepciju 2015–2025. gadam. Plašāk par to "Aktuālajā komentārā" stāsta Jēkabpils mēra vietniece sociālajos jautājumos Līga Kļaviņa.
No šīs nedēļas slēgta daļa Jēkabpils stadiona. Savukārt Radžu ūdenskrātuves galvenajā peldvietā jēkabpilieši novērojuši izmaiņas ūdens krāsā, kā arī, esot pie ūdenskrātuves, sajūtama nepatīkama smaka. Plašāk par šiem diviem jautājumiem "Aktuālajā komentārā" stāsta SIA "Jēkabpils sporta centrs" dirtektors Juris Bobrovs.
Page 1 of 6