Šajā raidījumā Jēkabpils kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece stāsta par Dzejas dienām un citiem kultūras pasākumiem septembrī.    
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar Jēkabpils kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālisti Ievu Druvinieci par kultūras pasākumiem Zinību dienā un septembrī.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar SIA "Jēkabpils siltums" valdes priekšsēdētāju Aleksandru Karpenko par gatavošanos apkures sezonai, darbu ar parādniekiem un par jaunajiem tarifiem, kas šobrīd tiek izstrādāti un tiks iesniegti sabiedrisko pakalpojumu regulatorā apstiprināšanai.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar SIA "JK namu pārvalde" valdes priekšsēdētāju Aivaru Rutmani par zāles pļaušanu pie daudzdzīvokļu mājām, ēku siltināšanas programmas īstenošanu Jēkabpilī, komunikāciju ar iedzīvotājiem un par vēl līdz ziemas sezonai paveicamiem darbiem.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālisti Ievu Druvenieci par kultūras pasākumiem, kas tiek piedāvāti jēkabpiliešiem augustā un septembra sākumā.
Page 1 of 37