Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar Jēkabpils mēru Raivi Ragaini par pašvaldības darba aktualitātēm, pārmaiņām kapitalsabiedrību darbā, aktuālāko projektu virzību. raidījuma noslēgumā Raivis Ragainis sveic jēkabpiliešus valsts svētkos.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" SIA "JK Namu pārvalde" priekšnieks Ainars Vasilis stāsta par pirmajiem darba mēnešiem uzņēmumā, par to, kā turpmāk mainīsies namu pārvaldes darbs, kā arī par šī brīža aktualitātēm, kas jāņem vērā iedzīvotājiem.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar Jēkabpils Kultūras pārvaldes vadītāju Intu Ūbeli un sabiedrisko attiecību speciālisti Ievu Druvenieci par Lāčplēša dienas un Valsts svētku svinēsanu Jēkabpilī, kā arī par novembra kultūras dzīves aktualitātēm.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar Jēkabpils NVO resursu centra valds priekšsēdētāju, NVO eksperti Agitu Pleiko par nevalstisko organizāciju aktualitātēm Jēkabpilī un iespēju iesaistīties NVO darbā.
Raidījumā "Atbild Jēkabpils pilsētas pašvaldība" saruna ar SIA "Jēkabpils pakalpojumi" valdes priekšsēdētāju Jāni Hauku par bioloģisko atkritumu izvešanu Jēkabpilī, šķirošanas iespējām pilsētā, problēmām ar negabarīta sadzīves atkritumu izvešanu, izmaiņām klientu apkalpošanā, kā arī par gatavošanos ziemas sezonai, aktualitātēm dzīvnieku patversmē un paveikto ielu uzturēšanā septembrī.
Page 1 of 19