Ceturtdiena, 19 Janvāris 2012 11:11

Kokneses Jauniešu Biedrības dzimšanas diena!

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jau pāris mēnešus novada domē jūtama Kokneses novada jauniešu darbošanās. Pēc jauniešu iniciatīvas, ar Kokneses novada domes atbalstu, ir izveidota Kokneses Jauniešu Biedrība (KJB).

Te notiek regulāras kopā sanākšanas, lai plānotu darbības virzienus un biedrības mērķus, kā arī paši saviem spēkiem remontētu un iekārtotu piešķirto telpu domē.

21. janvārī plkst. 13:00 KJB aicina uz biedrības dzimšanas dienas pasākumu Kokneses sporta hallē. „Šī diena paredzēta kā sporta diena ar dažādām sportiskām aktivitātēm ikvienam – gan lielam, gan mazam, gan vecam, gan jaunam! Plānotas dažādas sacensības, piemēram, „Maisi", „Trijkājis", „Dvieļi", „Riņķa griešana", „Lecamaukla", „Baloni", kā arī īpaši pārsteigumi un jautras aktivitātes," atklāja KJB dibinātājs un valdes loceklis Jānis Balodis.

Vakarā, plkst. 19:00, I. Gaiša Kokneses vidusskolas ēdamzālē sporta sacensību dalībnieku apbalvošana un ballīte kopā ar Mobile Sound (Kalvis Žogots). Ieejas maksa vakara pasākumā 0,50 Ls. Ieeja bez maksas visiem, kuri būs piedalījušies sporta aktivitātēs.

Ja arī Tu vēlies iesaistīties biedrībā, palīdzēt atklāšanas pasākumā un jautri pavadīt laiku – raksti: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Kokneses Novada Vēstis

Lasīts 3082 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 14 Marts 2014 13:39

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli