Ceturtdiena, 18 Oktobris 2018 11:37

"Sporta arēna" 29. raidījums, 17.10.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Noskaties jaunāko "SPORTA ARĒNU" un uzzini vairāk par jaunās Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles plānošanu un būvniecību. Studijā - Jēkabpils domes Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs un Jēkabpils sporta centrs direktors Juris Bobrovs. Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 24. oktobrī plkst. 16.10 viesosies šahisti - Gunārs Pušmucāns un Guntis Jankovskis. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.
Ceturtdiena, 11 Oktobris 2018 10:58

"Sporta arēna" 28. raidījums, 10.10.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jēkabpils Radio1 raidījumā "Sporta arēna" viesos Jēkabpils sporta skolas fizioterapeite Liene Liepiņa! Noskaties raidījumu un uzzini, kāda ir sporta fizioterapeita ikdiena un pienākumi, kā Liene nokļuva Jēkabpilī, kas ir viņas talismans un daudz ko citu! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.
Ceturtdiena, 04 Oktobris 2018 10:08

"Sporta arēna" 27. raidījums, 3.10.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jaunās basketbola sezonas ieskaņā "Sporta arēnā" viesojas basketbola kluba "Jēkabpils/SMScredit.lv" galvenais treneris Marko Zarkovičs, treneris Mihals Hlebovickis un basketbolists Rainers Hermanovskis! Raidījumā uzzināsi vairāk par jaunizveidoto Latvijas - Igaunijas Basketbola līgu un par jauno Jēkabpils komandu, par "lūšu" mērķiem un uzdevumiem šajā sezonā. Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izskanēs 10. augustā plkst. 16.10 viesosies sporta fizioterapeite Liene Liepiņa. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils…
Ceturtdiena, 27 Septembris 2018 13:44

"Sporta arēna" 26. raidījums, 26.09.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jaunās volejbola sezonas priekšvakarā Jēkabpils Radio1 raidījumā "Sporta arēna" viesojas SK "Jēkabpils Lūši" prezidents Māris Trušelis. Aprunāsimies par "Lūšu" plāniem un mērķiem, iezīmēsim Baltijas līgas spēku samēru aprises, kā arī aicināsim uz tuvākajām spēlēm. Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.
Ceturtdiena, 20 Septembris 2018 10:29

"Sporta arēna" 25. raidījums, 19.09.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Skaidri zināmi mērķi un cītīgs darbs bez attaisnojumiem - jaunākajā "Sporta arēnas" raidījumā skaties sarunu ar Jēkabpils jauno un talantīgo basketbolisti Rainu Tomašicku! Rainas kontā ir sudraba medaļas pirmajā jr. NBA pasaules čempionātā, kas tika izcīnītas šajā vasarā Amerikā! Skaties raidījumu un uzzini vairāk! Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 26. augustā plkst. 16.10 viesosies SK "Jēkabpils Lūši" prezidents Māris Trušelis. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas…
Page 1 of 7

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?